Pageloader

همکاری با ما

سقف و سازه مقدم

مجموعه تولیدی بازرگانی سقف و سازه مقدم از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه تامین آهن‌آلات ساختمانی از جمله ورق‌های گالوانیزه و رنگی، ورق روغنی و پروفیل های صنعتی و ساختمانی و همچنین پوشش سقف سالن های صنعتی و دامداری ها آغاز نمود.

با خرید دستگاه های رول فرمینگ به فعالیت های این مجموعه فرمینگ ورق با طرح های سینوس، ذوزنقه، طرح سفال جنوا و تایوان، نک، دامپا، آبرو با سایزهای مختلف و همچنین شیت اضافه شد.

مجموعه سقف و سازه همواره تلاش نموده با بکارگیری نیروی کار متعهد و متخصص در بخش های تولید و فروش، فضایی امن و سالم جهت ارتباط با مشتریان و پاسخگویی به ایشان را فراهم آورد.

مهمترین دغدغه مجموعه سقف و سازه بروزرسانی حوزه های فعالیت خود است تا علاوه بر جذب مشتریان جدید بتواند در افزایش رضایت‌مندی ایشان نیز گام بردارد.

مجموعه سقف و سازه تلاش نموده در زمینه پوشش سقف های صنعتی بهترین مشاوره را به مشتریان گرامی داده و همچنین با پذیرش مسئولیت اجرای صفر تا صد سقف های شیبدار تجربه همکاری امن و مطمئنی را برای مشتریان گرامی رقم بزند.

مجموعه سقف و سازه بدین وسیله اعلام می‌دارد آماده همکاری با کلیه عزیزانی که در حوزه خرید و فروش آهن‌آلات و همچنین پوشش سقف سالنهای صنعتی فعالیت میکنند، جهت فراهم آوردن بستری مناسب برای تامین نیازهای مشتریان میباشد.

 

 

جهت همکاری و یکپارچگی بیشتر با ما در تماس باشید.

سوالی دارید؟ چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟